mh
Krahas dhënave personale mbi punësuarit, lista ka edhe dhëna mbi punëdhënësin si NIPT-in, krahas detajeve tjera mbi ngarkesën e punës
Stacionet e Trenit ADANA TCDD - Tel: (322) 453 31 72
Ligji i ri për ruajtjen e të dhënave persona të qytetarëve të Serbisë është i përfunduar dhe deri në fund të këtij viti do të prezantohet në parlament, ndërsa ky ligj parashef denime të mëdha, nga 5000 deri 2 milionë dinarë për secilin person i cili numrin personal, adresën apo numrin e telefonit dhe të dhënave tjera personale i jep personit të tretë, përcjell
>
ly/32Szcc3
AF SQ AR HY BE BN BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK